سوالات اخیر

+1 امتیاز
1 پاسخ
مشکل در ورد و طریقه تایپ

با سلام وقت بخیرسؤالی داشتم خدمتتون یه تایپ دارم که باید شبیه به نمودار تایپ کنم که نمونه را خدمتتان ارسال می کن مداخل ورد طراح ...

سوال شده اکتبر 18, 2020 در فنی و مهندسی توسط za-taha
+3 امتیاز
2 پاسخ
کمپرسور یخچال چیست؟

کمپرسور یخچال یا موتور یخچال، گاز را متراکم یا فشرده می کند و تحت فشار باعث گردش گاز داخل لوله های کندانسور یا مدار می گردد. و قو ...

سوال شده سپتامبر 26, 2020 در متفرقه توسط buybaneh1
+1 امتیاز
0 پاسخ
کیبورد گیمینگ چه فرقی با کیبورد معمولی دارد؟

کیبورد گیمینگ مهم ترین و اولین مسئله ای که در خرید کیبورد گیمینگ ممکن است ذهن شما را مشغول کند این است که کیبورد گیمینگ چیست؟و ...

سوال شده سپتامبر 15, 2020 در مطالب عمومی سخت افزار توسط elnazmoghimizadeh
+2 امتیاز
1 پاسخ
چطوری اپلیکیشن درست کنیم؟

به دو صورت می توانید اینکار رو انجام بدید: آموزش ساخت اپليکيشن موبايل بدون دانش برنامه نويسي اگر شما هم علاقه زيادي به ساخت اپل ...

سوال شده سپتامبر 14, 2020 در اخبار IT توسط پریناز
+1 امتیاز
1 پاسخ
هندزفری، هدفون و هدست چه فرقی با هم دارند؟

هندزفری،هدفون و هدست ابزارهای تسهیل ارتباط تلفنی و همینطور شنیداری هستند که با وجود عملکردهای مشابه، تفاوت‌های کلیدی دارند ...

سوال شده سپتامبر 14, 2020 در مطالب عمومی سخت افزار توسط elnazmoghimizadeh
+1 امتیاز
1 پاسخ
چطوری یک فایل مخفی ایجاد کنیم؟

در حالی که هیچ راهی برای ایجاد یک پوشه واقعا "مخفی"برای یک کاربر مشخص نیست، شما می توانید فایل های و پوشه های حساس خود را از جستج ...

سوال شده سپتامبر 14, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط elnazmoghimizadeh
+1 امتیاز
2 پاسخ
+3 امتیاز
4 پاسخ
خرید لپ تاپ مناسب نرم افزار های مهندسی و گرافیکی

با عرض سلام و ادب من دنبال یه لپ تاپی میگردم که مناسب نرم افزار های مهندسی برق (مثل کامسول، اتوکد، آلتیومو غیره) و گرافیکی و طراح ...

سوال شده اوت 27, 2020 در مشاوره خرید لپ تاپ توسط اکبری
+1 امتیاز
0 پاسخ
غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک gearvr

سلام.من میخوام بازیهای Cardboard رو روی samsun gearvr بازی کنم ولی به محض اینکه گوشی رو توی گیر وی آر میزنم برنامش اتوماتیک بالا میاد. چطو ...

سوال شده اوت 26, 2020 در Android / اندروید (موبایل و تبلت های اندروید) توسط بی نام
+1 امتیاز
1 پاسخ
جا به جا کردن ستون ها در وورد

من یک فایل وورد دارم که میخواستم ستون هارو جابه جا کنم بدون اینکه تغییری کنه ولی ارور میده نمیدونم چرا لطفا کمکم کنین لینک فایل ...

سوال شده ژوئیه 26, 2020 در متفرقه توسط alifalamarzimusic
+1 امتیاز
1 پاسخ
پیدا نشدن netbeans در برنامه ها

سلام وققتون بخیر من برنامه ی netbeans رو نصب کردم اما اصلا تو لیست برنامه هام نیست و سرچ هم میکنم نمیاد و وقتی هم میخوام دوباره نصبش ...

سوال شده ژوئیه 20, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط میم
+2 امتیاز
1 پاسخ
تبدیل فایل صوتی به متن

میشه ویس هایی که ضبط کردیم تو کلاس و دانشگاه رو به متن تبدیل کرد؟؟ یا فقط برای اینکار باید بدیم به تایپیست یا نرم افزاری هست که ...

سوال شده ژوئیه 8, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط mojtaba-ghasemnataj
+1 امتیاز
1 پاسخ
کارشناسی ارشد

سلام دوستان یک سوال خیلی مهم دارم اگر می شود دقیق به من جواب بدید من رشته حقوق در حال تحصیل هستم و امکان تغییر رشته وجود ندارد ...

سوال شده ژوئیه 3, 2020 در متفرقه توسط aminrezash
+2 امتیاز
1 پاسخ
ایراد در برنامه

سلام لطفا ایراد برنامه رو برطرف کنید مرتب پیغام میده که برنامه تبدیل متن به ترجمه متوقف شده است و این همش رو اعصابه اگه درست نشه ...

سوال شده ژوئن 28, 2020 در Android / اندروید (موبایل و تبلت های اندروید) توسط بی نام
+3 امتیاز
1 پاسخ
تبدیل آنلاین عکس به متن

سلام خسته نباشن همه سایتی که عکس رو به متن تبدیل کنه هست؟ متن انگلیسیه ...

سوال شده ژوئن 26, 2020 در سرویس های آنلاین توسط ایلیا
–1 امتیاز
1 پاسخ
تبدیل mp3 به ورد

سلام و خسته نباشید خدمت تیم فوق العاده ایبو امکانش هست نرم افزاری برای تبدیل mp3 ضبط شده به ورد وجود داره؟ و اگه نداره میتونین ب ...

سوال شده ژوئن 24, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط mojtaba-ghasemnataj
+4 امتیاز
2 پاسخ
نمی تونم همزمان هم فتوشاپ و هم ایلستریتور رو داشته باشم

سلام وقتتون بخیر من نمیتونم همزمان هم فتوشاپ و هم ایلستریتور رو نصب کنم یعنی یکیش فقط اجرا میشه.من فتوشاپم رو نصب کرده بودم از ر ...

سوال شده ژوئن 24, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط میم
+5 امتیاز
6 پاسخ
مشکل تاخیر در بازشدن سایت سرور آپاچی | establishing secure connetction apache server late response error

سلام خدمت همه دوستان سرور سایت من ویندوز هست و آپاچی نصب شده . چند روزی هست که سرور توی مرورگر گوگل کروم دیر لود میشه و پایین این ...

سوال شده ژوئن 21, 2020 در سرویس های آنلاین توسط بی نام
+3 امتیاز
2 پاسخ
در مورد حجم pdfها

سلام ایا کم حجم کردن pdfدر چاپ ان تاثیری دارد ...

سوال شده ژوئن 20, 2020 در مباحث عمومی نرم افزار توسط بی نام

210 سوال

146 پاسخ

28 دیدگاه

56,911 کاربر

...