درباره ما
سایت نرم افزاری ایبو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار و طراحی سایتهای اینترنتی بطور منسجم و هدفمند شروع کرده و طی مدت زمان کوتاهی خود را جز چند شرکت پیشتاز تولید نرم افزار قرار داده است.
در این مدت با تلاش و پشتکار تیم طراحی ایبو انواع نرم افزار در زمینه های مدیریت سیستم های آموزشی، مدیریت پنلهای تبلیغاتهای شرکتهای ایرانسل و همراه اول، سیستم تبلیغاتی تلگرامی، سامانه هوش مصنوعی و تشخیص چهره، اپلیکیشن های اندروید و... طراحی و به بهره‌برداری رسیده است.
همچنین انواع سایتها در زمینه های مختلف، طراحی و موجب سهولت کارها و همچنین رضایت عزیزان هموطن شده است. از جمله این سایتها میتوان به خرید و فروش و حسابداری آنلاین، سامانه آزمون گیری آنلاین داوطلبین استخدامی شرکتهای دولتی و همچنین به اولین و تنها سامانه تبدیل عکس و پی دی اف به ورد (متن قابل ویرایش) اشاره کرد.
امید است با کمک خداوند منان بتوانیم هر روز قدمی برای گسترش دانش برنامه نویسی و طراحی و تولید برداریم و بطور حتم در این راه نیازمند همراهی شما سروران گرامی هستیم.

تبدیل عکس و پی دی اف به ورد
در حقیقت پروژه ای که در ابتدا مخالفان زیادی داشت و طبق گزارش تیم تحقیق و پژوهش تولید چنین نرم افزاری موجب انقلاب بزرگی در زمینه تایپ صفحات و در نتیجه بیکاری تایپیست ها خواهد شد، امروزه شاهد هستیم بالغ بر ۱۰۰۰۰ نفر عضو فعال بطور مستقیم و چندین هزار نفر بطور غیر مستقیم از این سامانه استفاده میکنند و اکثریت این کاربران از مشاغل کافینت داران، تایپیست ها، چاپخانه ها، ادارات و همچنین دانشجویان و دانشگاه ها می باشند. پروژه تبدیل آنلاین نه تنها خللی در امورات این مشاغل ایجاد نکرده بلکه موجب پسند و رضایت شده است.
از مزایای این سامانه میتوان به کم هزینه بودن، در دسترس بودن ،سرعت بخشیدن به کار و استفاده بهینه از زمان، ایمن بودن اطلاعات و مقالات...، اشاره کرد.
این پروژه طی ۲ سال تلاش تیم طراحی ایبو آماده و از طریق سایت ایبو (eBoo.ir) در دسترس عموم قرار گرفته است.

طریقه کار
شما میتوانید فایلهای پی دی اف و یا با عکس گرفتن از صفحات کتاب، مقاله و یا هر نوشته دیگری و یا اسکن کردن این موارد آنها را از طریق سایت ایبو تبدیل به متن قابل ویرایش (وُرد) نمایید.
وارد سایت eboo.ir شوید، فایل خود را از سیستم خود انتخاب نمایید، در صورت تمایل تعداد صفحات را انتخاب نمایید و در نهایت در عرض چند ثانیه فایل ورد خود را دریافت نمایید. همچنین در صورت تمایل آزمایش سامانه میتوانید با انتخاب دکمه آزمایش از صحت خروجی خود مطمئن شوید.
خروجی کاملا قابل ویرایش میباشد و میتوانید هر گونه تغییر را در آن اعمال نمایید.

پشتیبانی
شما میتوانید در تمام ساعات شبانه روز هر گونه مشکل احتمالی و یا هر گونه سوال را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید. برای سهولت کار کاربران گرامی سه نوع پشتیبانی در نظر گرفته شده است.
1. از طریق ارسال ایمیل ( پاسخگویی کمتر از ۲ ساعت )
2. از طریق پنل پشتیبانی آنلاین که در سایت تعبیه شده است.
3. تماس تلفنی
پشتیبانی در روزهای کاری از ساعت 8 الی 20 می باشد.