درباره ما

ما فعالیت خود را از شهریور 1392 در شهرستان بابل استان مازندران آغاز کردیم.
با در نظر گیری رشد چشمگیر تکنولوژی علی الخصوص از سال 2000 میلادی به بعد و علاقه انسان ها به آسان کردن فرایندهای سنتی، تصمیم گرفتیم تا با تکیه بر علوم هوش مصنوعی در زمینه اتوماسیون سازی و ساخت سامانه های مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت داشته باشیم. با بررسی نیازهای کاربران در زمینه های مختلف، در سال 1393 اولین نرم افزار مبدل فایل های پی دی اف فارسی به متن را تولید کرده و در سایت eboo.ir در دسترس عموم قرار دادیم.
ما با بکارگیری بهترین متخصصین و استفاده از جدیدترین تکنولوژی موفق شدیم تا به مرور زمان بر اساس نیاز و گزارشات کاربران کیفیت و تعداد این سرویس را افزایش دهیم به طوری که در حال حاضر بیش از 480 هزار حرف و کلمه در ابعاد و فونت های مختلف به شبکه عصبی آموزش داده شده است.
تا بحال بیش از 255 هزار نفر از سرویس های ما استفاده کرده اند و مشاغلی نظیر کافی نت ها، تایپیست ها، مترجم ها و بسیاری دیگر بطور روزانه از این سامانه استفاده می کنند که باعث ایجاد سهولت و همچنین با توجه به افزودن سرویس های تایپ و ترجمه باعث ایجاد مشاغل بسیار نیز شده است.
ما در تیم پشتیبانی ایبو در طول شبانه روز آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. ما همیشه از ایده های نو استقبال و حمایت می کنیم. برای دسترسی به راه های ارتباطی ما میتوانید به بخش تماس با ما در سایت مراجعه کنید.

ما همیشه به روز هستیم
ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته
از ابتدا تا لبخند رضایت با شما هستیم