راهنمای امکانات سایت ایبو


در این قسمت سوالات پرتکرار کاربران ر قرار داده ایم. در صورتی که پاسخ خود را نیافتید با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

  روند استرداد وجه:
  خدمات آنلاین ایبو با پشتیبانی آنلاین قادر خواهد بود به تمامی درخواست ها به بهترین شکل پاسخ دهد اما چنانچه کاربران از خدمات و پشتیبانی رضایت نداشتند تا هفت روز ضمانت بازگشت وجه را دریافت خواهند کرد.
  این ضمانت در مورد شارژ اشتباه کیف پول و همینطور خدمات تایپ و ترجمه و ویراستاری و پاورپوینت نیز صادق می باشد.
  مدت زمان تحویل:
  خدمت اصلی سایت ایبو برای تبدیل پی دی اف به ورد به صورت برخط می باشد و کاربر بلافاصله بعد از پرداخت وارد صفحه تبدیل شده و تبدیل را انجام خواهد داد. برای خدمات تایپ و ترجمه و ویراستاری و پاورپوینت نیز با توجه به توافق با مشتری و زمانبندی تایپ بر اساس تعداد کلمات مشخص، به کاربر تحویل داده خواهد شد. ضمانت کیفیت و قیمت و سرعت هم از ویژگی های منحصربه فرد ایبو می باشد.
  روند مرجوعی کالا و نحوه فسخ خدمات:
  چنانچه به هر دلیلی کاربر از خروجی کار ایبو و پشتیبانی آن رضایت نداشته باشد و مورد تایید کارشناسان پشتیبانی قرار گیرد و یا در مرحله ای از کار باشد که بعد از واریز وجه از خدمات ایبو استفاده نکرده باشد، بی قید و شرط و تا ۲۴ ساعت کاری مبلغ پرداختی به حساب ایشان بازگردانده شده و خدمات درخواستی لغو خواهد شد.
  ساعت پاسخگویی:
  در روزهای اداری از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ به صورت مداوم و برخط و در روزهای غیر اداری و ساعت های شب پیام های پشتیبانی دریافت و در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.
  نحوه پرداخت وجه:
  در خدمت تبدیل پی دی اف به ورد در سایت ایبو بعد از آپلود فایل، برآورد هزینه شده و مبلغ را واریز میکنند و در خدمات تایپ، ترجمه، ویراستاری و پاورپوینت، ۶۰ درصد مبلغ در ابتدای کار و مابقی در زمان تحویل نهایی از کاربر درخواست خواهد شد.
  شیوه حمل:
  ایبو به عنوان وب سایتی خدماتی، به صورت کاملا آنلاین خدمت رسانی میکند و به صورت فیزیکی کالایی را حمل و نقل نخواهد کرد‌.
  نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش:
  پشتیبانی ایبو از پنج طریق تماس تلفنی، پیام پروفایل کاربری، امکان چت آنلاین با پشتیبان، ایمیل support@eboo.ir و همینطور پشتیبانی در صفحات مجازی به صورت کامل فعال بوده و پاسخگوی مداوم کاربران خود خواهد بود. ضمنا کاربران ایبو با یکبار پرداخت میتوانند تا هفت روز مجدد به صورت رایگان از خدمات ایبو به صورت رایگان بهره ببرند.
  قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی:
  رمزهای ورود در سایت ایبو حتی برای پشتیبان هم غیر قابل دسترسی می باشد و تنها میتواند آن را تغییر دهد. ضمنا کاربران بعد از استفاده از خدمات ایبو، می توانند فاکتور و فایل خود را به صورت کامل از سایت حذف کنند. دسترسی به فایل های کاربر هم با اجازه مستقیم کاربر خواهد بود.
  نحوه ثبت شکایت:
  کاربران از طریق منوی ارسال پیام در پروفایل کاربری، چت پشتیبانی، منوی ثبت نظر و شکایات در گوشه راست صفحه و همچنین ایمیلهای مندرج در بخش تماس با ما میتوانند کلیه شکایات خود را جهت رسیدگی ثبت کنند.
  سایت ایبو بر روی فایل های عکسی و همینطور پی دی اف متمرکز شده است . لذا فرمت هایی که می بایست شما در سایت برای تبدیل آپلود کنید شامل موارد زیر می باشد :
  PDF, JPG, JPEG, TIFF, PNG, BMP, HEVC
  برای اپلود فایل هایی غیر از این فرمت ها در سایت ، می بایست با نرم افزار های مبدل ، آن فرمت ها را به فرمت های نام برده تبدیل و در سایت ارسال کنید .
  این خطا زمانی رخ میدهد که در هنگام آپلود با قطعی لحظه ای اینترنت مواجه شده باشید و یا حجم بالایی از فایل را آپلود کنید که زمان بسیار زیادی بگیرد. برای حل این مسئله ، می بایست حجم فایل پی دی اف خود را با استفاده از بخش رایگان "فشرده سازی پی دی اف " کاهش داده و مجدد با اینترنتی پرسرعت فایل خود را اپلود کنید .
  این خطا زمانی رخ میدهد که فرمت های نامرتبط را با فرمت pdf تبدیل و اقدام به آپلود در سایت کنید که نرم افزار های پی دی اف خوان قادر به خواندن فایل نباشند و یا اینکه فایل پی دی اف موجود به دلایل مختلف آسیب دیده شده است و نیاز به تعمیر نرم افزاری دارد . لذا قبل از آپلود ، فایل خود را در بخش "تعمیر فایل pdf" ارسال کنید تا این مشکل برطرف گردد.
  سایت ایبو به صورت خودکار، هر ده دقیقه یک صفحه رایگان برای تبدیل پی دی اف به ورد در اختیار تمامی کاربران قرار میدهد . لذا میتوان از این تبدیل رایگان برای کسب اطمینان از خروجی خود استفاده کنید و صفحه هایی از فایل خود را که در نظر دارید به صورت آزمایشی و رایگان به ورد تبدیل کنید .
  خیر!!! با پرداخت امکانات بیشتر و خاص تری برای شما فعال نمی شود و فقط محدودیت تعداد صفحات برای شما برداشته می شود و با تعداد دلخواه صفحات میتوانید تبدیل را انجام دهید . این آزمایش رایگان که در اختیار شما قرار داده می شود ، جهت شناخت بهتر روش های موجود در سایت و یافتن بهترین روش برای تبدیل فایل شما می باشد .
  قبل از تبدیل ، در بخش ترکیب فایل های پی دی اف در بخش تبدیل های رایگان ، فایل های خود را با ترکیب دلخواه با هم ادغام کرده و یک پی دی اف از آن خروجی بگیرید و آن پی دی اف را در سایت آپلود کرده و اقدام به تبدیل کنید.
  به راحتی !!!
  همزمان به تعداد نامحدودی از فایل های عکس و پی دی اف میتوانید آپلود کنید و اقدام به تبدیل کنید . کافی است در هنگام انتخاب فایل ، به جای یک فایل ، چند فایل خود را انتخاب کنید و یا اینکه بعد از اپلود یکی از فایل ها ، مجدد دکمه انتخاب فایل را زده و فایل بعدی خود را نیز انتخاب کنید .
  در صفحه تبدیل سایت ، شما با چهار روش روبرو می شوید. برخی با این اشتباه مواجه می شوند که تنها یکی از روش ها برای آنهاست و فقط از یکی از این روشها در دسترس آن هاست . در صورتی که هر 4 روش پیش رو در دسترس آنهاست . این تعداد روش ها به دلیل سبک های متفاوت ساخت پی دی اف ها طراحی شده است و هر کدام از این روش ها برای سبک خاصی از پی دی اف ها طراحی شده است . به شما پیشنهاد می شود از تمامی روش ها برای تبدیل استفاده کنید تا بهترین خروجی را در میان آنها به دست آورید .
  میتواند دو دلیل داشته باشد . دلیل اول زاویه عکس برداری شما می باشد که در زیر نمونه تصاویر صحیح عکس برداری به آن اشاره شده است.
  دلیل دوم نیز میتواند کیفیت پایین عکس ها و مشخص نبودن نوشته های موجود در تصاویر می باشد .
  روش اول تنها برای فایل های PDF با متن قابل انتخاب می باشد ( همانند تصویر زیر ) . در صورتی که متن درون فایل PDF شما همانند تصویر زیر قابل انتخاب می باشد و توسط سیستم به اشتباه عکس تشخیص داده شده و روش اول غیرفعال شده است؛ از طریق چت پشتیبانی آنلاین اعلام کنید تا روش اول فعال گردد.