راهنمای امکانات سایت
سایت ایبو بر روی فایل های عکسی و همینطور پی دی اف متمرکز شده است . لذا فرمت هایی که می بایست شما در سایت برای تبدیل آپلود کنید شامل موارد زیر می باشد :
PDF, JPG, JPEG, TIFF, PNG, BMP, HEVC
برای اپلود فایل هایی غیر از این فرمت ها در سایت ، می بایست با نرم افزار های مبدل ، آن فرمت ها را به فرمت های نام برده تبدیل و در سایت ارسال کنید .
این خطا زمانی رخ میدهد که در هنگام آپلود با قطعی لحظه ای اینترنت مواجه شده باشید و یا حجم بالایی از فایل را آپلود کنید که زمان بسیار زیادی بگیرد. برای حل این مسئله ، می بایست حجم فایل پی دی اف خود را با استفاده از بخش رایگان "فشرده سازی پی دی اف " کاهش داده و مجدد با اینترنتی پرسرعت فایل خود را اپلود کنید .
این خطا زمانی رخ میدهد که فرمت های نامرتبط را با فرمت pdf تبدیل و اقدام به آپلود در سایت کنید که نرم افزار های پی دی اف خوان قادر به خواندن فایل نباشند و یا اینکه فایل پی دی اف موجود به دلایل مختلف آسیب دیده شده است و نیاز به تعمیر نرم افزاری دارد . لذا قبل از آپلود ، فایل خود را در بخش "تعمیر فایل pdf" ارسال کنید تا این مشکل برطرف گردد.
سایت ایبو به صورت خودکار، هر ده دقیقه یک صفحه رایگان برای تبدیل پی دی اف به ورد در اختیار تمامی کاربران قرار میدهد . لذا میتوان از این تبدیل رایگان برای کسب اطمینان از خروجی خود استفاده کنید و صفحه هایی از فایل خود را که در نظر دارید به صورت آزمایشی و رایگان به ورد تبدیل کنید .
خیر!!! با پرداخت امکانات بیشتر و خاص تری برای شما فعال نمی شود و فقط محدودیت تعداد صفحات برای شما برداشته می شود و با تعداد دلخواه صفحات میتوانید تبدیل را انجام دهید . این آزمایش رایگان که در اختیار شما قرار داده می شود ، جهت شناخت بهتر روش های موجود در سایت و یافتن بهترین روش برای تبدیل فایل شما می باشد .
قبل از تبدیل ، در بخش ترکیب فایل های پی دی اف در بخش تبدیل های رایگان ، فایل های خود را با ترکیب دلخواه با هم ادغام کرده و یک پی دی اف از آن خروجی بگیرید و آن پی دی اف را در سایت آپلود کرده و اقدام به تبدیل کنید.
به راحتی !!!
همزمان به تعداد نامحدودی از فایل های عکس و پی دی اف میتوانید آپلود کنید و اقدام به تبدیل کنید . کافی است در هنگام انتخاب فایل ، به جای یک فایل ، چند فایل خود را انتخاب کنید و یا اینکه بعد از اپلود یکی از فایل ها ، مجدد دکمه انتخاب فایل را زده و فایل بعدی خود را نیز انتخاب کنید .
در صفحه تبدیل سایت ، شما با چهار روش روبرو می شوید. برخی با این اشتباه مواجه می شوند که تنها یکی از روش ها برای آنهاست و فقط از یکی از این روشها در دسترس آن هاست . در صورتی که هر 4 روش پیش رو در دسترس آنهاست . این تعداد روش ها به دلیل سبک های متفاوت ساخت پی دی اف ها طراحی شده است و هر کدام از این روش ها برای سبک خاصی از پی دی اف ها طراحی شده است . به شما پیشنهاد می شود از تمامی روش ها برای تبدیل استفاده کنید تا بهترین خروجی را در میان آنها به دست آورید .
میتواند دو دلیل داشته باشد . دلیل اول زاویه عکس برداری شما می باشد که در زیر نمونه تصاویر صحیح عکس برداری به آن اشاره شده است.
دلیل دوم نیز میتواند کیفیت پایین عکس ها و مشخص نبودن نوشته های موجود در تصاویر می باشد .
روش اول تنها برای فایل های PDF با متن قابل انتخاب می باشد ( همانند تصویر زیر ) . در صورتی که متن درون فایل PDF شما همانند تصویر زیر قابل انتخاب می باشد و توسط سیستم به اشتباه عکس تشخیص داده شده و روش اول غیرفعال شده است؛ از طریق چت پشتیبانی آنلاین اعلام کنید تا روش اول فعال گردد.